Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Tarptautiniai partneriai

Tarptautiškumas yra neatsiejamas nuo aviacijos industrijos, o tarptautinė patirtis – būtina kiekvienam šioje srityje dirbančiam specialistui.

AGAI studentai ir  dėstytojai dalyvauja  ERASMUS + programoje, suteikiančioje galimybes kiekvienam įgyti tarptautinės patirties užsienio aukštojo mokslo institucijose,  rengiančiose aviacijos specialistus. Užsienyje  vykdomos aviacijos  veiklos  pažinimas,  darbo tarpkultūrinėje  komandoje patirtis  bei aktyvus anglų kalbos naudojimas – tik keletas studijų ar praktikos užsienio institucijose privalumų. Todėl siekiama, kad šią galimybę išnaudotų kuo daugiau fakulteto studentų.

Dalis studijų programų fakultete vykdomos anglų kalba. Šie studentai, dirbsiantys tarpkultūrinėje aplinkoje, ne tik studijuoja savo programą, bet ir tuo pat metų įgyja jiems reikiamų specialybės anglų kalbos žinių. Tarpkultūrinę aplinką, kurioje galima tobulinti tiek specialybines, tiek kalbos žinias, kuria ir studijų mainams atvykę užsienio studentai. Jie kartu lanko paskaitas, rengia baigiamųjų darbų projektus, prisideda ir prie kitų fakulteto iniciatyvų.

 
   

 
    • Puslapio administratoriai:
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė