Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas organizuoja vienpakopes studijas, kurias baigus suteikiamas aeronautikos inžinerijos magistro kvalifikacinis laipsnis. Šių studijų metu suteikiamos žinios apie aeronautikos technologijas, jų vystymosi tendencijas bei inžinerijos mokslų naujoves. Kadangi aeronautikos inžinerijos studijų programos  tarpkryptinės,  todėl  studijų  metu  be  specializuotų aeronautikos inžinerijos žinių yra suteikiamos elektros ir elektronikos, mechanikos, medžiagų mokslų ir transporto inžinerijos žinios bei gebėjimai.  Studijų metu didelis dėmesys skiriamas praktiniam rengimui,
Stojančiuosius turėtų vilioti perspektyva tapti orlaivio pilotais ar skrydžių vadovais bei išmanyti aviacijos sistemoje naudojamų įrenginių ir jų sistemų, tokių kaip orlaiviai, navigacijos įrangą ir sistemos, oro uostų įrenginius, veikimo principus, sandarą bei eksploatacines savybes.
Studijų metu daug dėmesio skiriama anglų kalbos lavinimui, o nuo antrojo kurso studijos vyksta anglų kalba.
Orlaivių pilotavimas
Studijų programa skirta tiems, kas domisi orlaivių pilotavimu bei aeronautikos inžinerija ir nori savo ateitį sieti su aviacija. Pagal šią studijų programą studentai rengiami kaip profesionalūs orlaivių pilotai ir specialistai vadybiniam bei inžineriniam darbui, orientuojantis į globalią aviacijos rinką.
Skrydžių valdymas
Studijų programa skirta tiems, kas domisi skrydžių valdymu bei aeronautikos inžinerija ir nori savo ateitį sieti su aviacija. Pagal šią studijų programą aviacijos specialistai rengiami kaip profesionalūs skrydžių vadovai ir  specialistai vadybiniam bei inžineriniam darbui, orientuojantis į visos Europos darbo rinką.
    • Puslapio administratoriai:
    • Darius Rudinskas
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė