Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas parengia bakalaurus, išmanančius aeronautikos technologijas, jų vystymosi tendencijas, besidominčius inžinerijos mokslų naujovėmis, gebančius jas taikyti įvairiomis aplinkybėmis, formuluoti ir spręsti aeronautikos inžinerijos problemas, veikti globalizuotoje rinkoje. Kadangi aeronautikos inžinerijos studijų programos tarpkryptinės, todėl studijų metu be specializuotų aeronautikos inžinerijos žinių yra suteikiamos elektros ir elektronikos, mechanikos, medžiagų mokslų ir transporto inžinerijos žinios bei gebėjimai.
Stojančiuosius turėtų vilioti perspektyva išmanyti aviacijos sistemoje naudojamų įrenginių ir jų sistemų, tokių kaip orlaiviai (taip pat ir bepiločiai), navigacijos įrangą ir sistemos, oro uostų įrenginius, veikimo principus, sandarą bei eksploatacines savybes. Įgytų žinių pritaikymas projektuojant naujas aviacines sistemas yra neatsiejama studijų dalis.
Aviacijos mechanikos inžinerija
Ši programa skirta tiems, kurie nori savo ateitį sieti ne tik su orlaivių technine prižiūra, bet ir techninės priežiūros planavimu, spręsti aviacijos mechanikos inžinerines problemas, projektuoti orlaivių mechaninius įrenginius, suprasti orlaivių tobulinimo ir techninės priežiūros poveikį transporto infrastruktūrai.
Avionika
Ši programa skirta parengti aviacinės elektronikos ir bepiločių orlaivių specialistus, gebančius taikyti naujausias tarpkryptines  teorines  žinias,  analizuoti,  projektuoti ir eksloatuoti aeronautikos inžinerijoje naudojamas elektronikos sistemas bei įrenginius taikant mokslo ir technologijų  naujoves, planuojant, diegiant, optimizuojant eksploatacinius ir tecnologinius procesus.
    • Puslapio administratoriai:
    • Darius Rudinskas
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė