Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4809
El. paštas avinst@vgtu.lt

Skrydžių koordinatorių mokymai

2017 m. kovo 7-8 ir 13 dienomis vyks Skrydžių koordinatorių mokymai. 
Kaina vienam asmeniui - 180 Eur., o VGTU studentams - 90 Eur. Pasibaigus mokymams bus išduodamas mokymus liudijantis pažymėjimas.
Būtina išankstinė registracija iki kovo 2 d.: el. paštu asktc@vgtu.lt arba tel. (8 5) 274 4935.
 

Rektoriaus įsakymas dėl laisvai pasirenkamo studijų dalyko universiteto mastu

PIRMAKURSIŲ DĖMESIUI

Gerb. studentai, tam kad būtų užtikrintas autentiškumas informuojame, kad visi studentai, norintys bendrauti su dėstytojais ar administracija el. erdvėje, turi naudotis studentui mokymosi laikotarpiu  priskirtu VGTU el. paštu vardas.pavarde@stud.vgtu.lt
 
Baigusių studijas bei išbrauktų iš studentų sąrašo elektroninio pašto adresai ir informacija naikinami po 3 mėnesių be išankstinio įspėjimo.
 
Dėstytojai yra  įspėti neatsakinėti į studentų el. laiškus, siųstus iš asmeninių elektroninio pašto dėžučių, todėl norėdami  susisiekti su dėstytoju, prašome naudotis tik VGTU el. pašto adresu.

Orlaivių pilotavimo studijų programos studentų dėmesiui

2017 m. kovo 6 d. 13:30 val. kviečiame į susitikimą su AGAI administracijos atstovais OPfa-11, OPfau-12, OPfauc-12 ir OPfakau12 grupių studentus, o 14:00 val. - OPfau-13, OPfauc-13, OPfakau13, OPfau-14 ir OPfau-15 grupių studentus. 
Susitikime kalbėsime apie skrydžių praktiką, vasaros skrydžių stovyklos grafiką, atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.
Kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas yra labai svarbus!
Susitikimo vietą sužinosite paskirtą dieną atvykę į AGAI. 
 
AGAI administracija