Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU TIF Absolventų ir bičiulių klubas kviečia į diskusiją „IT kasdien: šiandiena ir mūsų laukianti ateitis“

2018-01-19
VGTU TIF Absolventų ir bičiulių klubas kviečia į diskusiją  „IT kasdien: šiandiena ir mūsų laukianti ateitis“
Transporto inžinerijos fakulteto Absolventų ir bičiulių klubas sausio 23 d., antradienį, 18 val. J.Basanavičiaus g. 28 organizuoja susitikimą – diskusiją apie informacines technologijas, tema - „IT kasdien: šiandiena ir mūsų laukianti ateitis“.

Diskusijoje dalyvauja akademikas Adolfas Laimutis Telksnys ir Audrius Zujus, kompanijos Aresi Labs, dirbančios skaitmeninių inovacijų, virtualiosios realybės ir dirbtinio intelekto srityse, steigėjas.

Mielai Jūsų laukiame.

Registracija el. paštu: giedrius.garbincius@vgtu.lt