Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU bendradarbiaus su „Wizz Air“: Budapešte pasirašyta sutartis
Antano Gustaičio aviacijos institutas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4809
El. paštas avinst@vgtu.lt

VGTU bendradarbiaus su „Wizz Air“: Budapešte pasirašyta sutartis

2017-05-10
VGTU bendradarbiaus su „Wizz Air“: Budapešte pasirašyta sutartis
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė apie naują bendradarbiavimą su penkiais universitetais regione, tarp jų – ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU).
 
„Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir operacijų vadovas Diederik‘as Pen‘as pasirašė ketinimų protokolą dėl naujos partnerystės su Budapešto technologijos ir ekonomikos universiteto (Vengrija), Nyredhazos universiteto (Vengrija), Chelmo valstybinės aukštosios mokyklos (Lenkija), Estijos Aviacijos Akademijos ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovais.
 
Vienas iš sparčiausiai Europoje plėtrą vykdančių oro linijų bendrovių „Wizz Air“ tikslų yra iki 2025 metų padidinti pajėgumus dvigubai, planuojant pristatyti iki 100 naujų „Airbus“ orlaivių. Bendrovė nuolat į savo komandą priima talentingus aviacijos specialistus, tad bendradarbiavimas su šiomis akademinėmis institucijomis yra abipusiai naudinga platforma – padedanti aviakompanijai įdarbinti jaunus, aukšto lygio išsilavinimą įgijusius specialistus, o universitetams suteikianti galimybę jų studentams pasiūlyti puikią karjeros perspektyvą.
 
 
„Džiaugiamės pradėdami abipusiai naudingą partnerystę su penkiais universitetais Vengrijoje, Lenkijoje, Estijoje ir Lietuvoje – šis žingsnis dar kartą pabrėžia mūsų įsipareigojimą įdarbinti labiausiai atsidavusius talentus nuolat augančioje „Wizz Air“ komandoje, – spaudos konferencijos metu Budapešte sakė „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir operacijų vadovas Diederik‘as Pen‘as. – Šis bendradarbiavimas padės mums pritraukti geriausius iš geriausių, tuo pat metu suteikiant studentams galimybę atrasti „Wizz Air“ pasaulį ir sužinoti apie patrauklias karjeros galimybes bei mokymosi programas, kurias siūlome savo pilotams."
 
„Ketinimų protokolas su viena iš sparčiausiai Europoje augančių oro linijų bendrovių „Wizz Air“ Vilniaus Gedimino technikos universitetui yra patvirtinimas, jog gebame kokybiškai paruošti tarptautinio lygio specialistus ir dėl to esame matomi bei vertinami globalioje rinkoje. Aviacijos sektorius auga itin sparčiai ir veržlios bei konkurencingos įmonės susiduria su kvalifikuotų specialistų trūkumu. Tikimės, kad stiprindami partnerystę su „Wizz Air“, prisidėsime prie augančios rinkos poreikių patenkinimo bei toliau užtikrinsime kvalifikuotų specialistų rengimą. Galime pasidžiaugti, jog aviacijos studijų populiarumas taip pat nuosekliai auga. Šiuo metu VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute, kuriame rengiame visų sričių aviacijos specialistus, studijuoja daugiau nei 400 studentų – tai didžiausias skaičius per visą instituto istoriją“, – sakė VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto direktorius Jonas Vytautas Jusionis. 
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė