Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute lankėsi svečiai iš Rygos Aeronautikos instituto

2017-08-30
Rugpjūčio 29 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (toliau – VGTU) Antano Gustaičio aviacijos institute (toliau – AGAI) pagal personalo mobilumo programą ,,Erasmus+‘‘ lankės9 Rygos Aeronautikos instituto (lat. Rīgas Aeronavigācijas institūts) rektorius dr. Anatolijs Melnis ir Inžinerijos ir vadybos fakulteto dekanas dr. Ilmars Blumbergs. Svečiai susitiko su AGAI direktoriumi Jonu Vytautu Jusioniu, direktoriaus pavaduotoju dr. Dariumi Rudinsku ir VGTU prof. habil. dr. Jonu Stankūnu.
Vizito tikslas – stiprinti tarpusavio ryšius bei pasidalinti gerąja patirtimi studentų ruošimo srityje.

Svečiai lankėsi VGTU AGAI Treniruoklių ir laboratorijų korpuse, aplankė AGAI angarą esantį Vilniaus oro uoste bei skrydžių praktikos bazę Kyviškių aerodrome.

Vizito metu buvo pristatyta AGAI veikla, pasidalinta gerąja patirtimi, aptartos studentų mainų galimybės bei galimi bendri projektai.