Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU AGAI – „Wizz Air“ inicijuota pilotų atranka
Antano Gustaičio aviacijos institutas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4809
El. paštas avinst@vgtu.lt

VGTU AGAI – „Wizz Air“ inicijuota pilotų atranka

2017-08-03
VGTU AGAI – „Wizz Air“ inicijuota pilotų atranka
Šiandien Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Antano Gustaičio aviacijos institute (AGAI) vyko avialinijų bendrovės „Wizz Air“ inicijuota pilotų atranka. Atranką vykdė didelę skrydžių patirtį turintys „Wizz Air“ kapitonai Pawel Majek ir Audrius Jarmalavičius, kuris 1998 metais baigė Orlaivių pilotavimo studijas AGAI.
 
Atrankoje dalyvauja penki AGAI studijuojantys studentai. Jos metu vertinamas pretendentų teorinis bei psichologinis pasirengimas, motyvacija, Skrydžių procedūrų ir navigacijos treniruoklyje taip pat vertinami praktiniai įgūdžiai. Skrydžiai treniruokliu ir pokalbiai su studentais vykdomi naujame VGTU AGAI Treniruoklių ir laboratorijų korpuse, įsikūrusiame Linkmenų gatvėje.
 
Dar gegužės mėnesį didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė apie naują bendradarbiavimą su penkiais universitetais regione, tarp jų – ir VGTU. „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir operacijų vadovas Diederik‘as Pen‘as pasirašė ketinimų protokolą dėl naujos partnerystės su Budapešto technologijos ir ekonomikos universiteto (Vengrija), Nyredhazos universiteto (Vengrija), Chelmo valstybinės aukštosios mokyklos (Lenkija), Estijos Aviacijos Akademijos ir VGTU atstovais.
 
Šiuo metu Europoje trūksta daugiau nei 5000 avialinijų pilotų, todėl aviakompanijos labai aktyviai ieško jaunų perspektyvių pilotų ir siekia aktyvaus bendradarbiavimo su regione veikiančiais ir aukščiausios kvalifikacijos aviacijos specialistus rengiančiais universitetais – vienas iš jų yra VGTU.
    • Puslapio administratoriai:
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė