Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija UAB ,,Litcargus‘‘ generalinis direktorius Saulius Batavičius skaitys viešą paskaitą AGAI TLK

2017-09-22
UAB ,,Litcargus‘‘ generalinis  direktorius Saulius Batavičius skaitys viešą paskaitą AGAI TLK
Rugsėjo 27 d. (trečiadienį) 18:30 val. VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) Treniruoklių ir laboratorijų korpuse (TLK) 216 aud. Verslo vadybos fakulteto Vadybos ir AGAI Aviacijos technologijų katedrų kvietimu paskaitą skaitys UAB ,,Litcargus‘‘ generalinis direktorius Saulius Batavičius.

Paskaitoje bus kalbama apie įmonės strateginį planavimą, vykdomus projektus bei bus aptarti pagrindiniai iššūkiai, su kuriais įmonė susidūrė šią vasarą uždarius rekonstrukcijai pagrindinį Lietuvos oro uostą Vilniuje.

UAB „Litcargus“ įkurta 1993 metais ir yra pirmoji privataus kapitalo orlaivių antžeminio aptarnavimo įmonė Lietuvoje. Įmonė sėkmingai veiklą pradėjusi Tarptautiniame Vilniaus Oro uoste, bėgant metams išplėtė veiklos geografiją ir 2004 metais įsteigė padalinį Tarptautiniame Kauno Oro uoste.

Maloniai kviečiame dėstytojus ir studentus atvykti į paskaitą!

Paskaitos moderatorė – doc. dr. Živilė Tunčikienė

Nuotrauka paimta iš internetinio puslapio www.litcargus.lt