Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute lankėsi delegacija iš Škotijos
Antano Gustaičio aviacijos institutas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4809
El. paštas avinst@vgtu.lt

VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute lankėsi delegacija iš Škotijos

2015-01-21
VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute lankėsi delegacija iš Škotijos
Sausio 14 dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos institute lankėsi svečiai iš Škotijos Aukštumų ir Salų universiteto (University of the Highlands and Islands). Ši aukštoji mokykla nuolat ieško partnerių tarp mokslo įstaigų, juos ypač domina aviacijos sritis.
 
Pasak VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto Aviacijos specialistų kvalifikacijos tobulinimo centro direktoriaus Jono Vytauto Jusionio, Škotijos Aukštumų ir Salų universiteto atstovų apsilankymo metu buvo apsikeista naudingais kontaktais, abi įstaigos prisistatė viena kitai.
 
„Susitikimo metu buvo pristatyta abiejų universitetų veikla aviacijos srityje, pasidalinta patirtimi ruošiant kvalifikuotus specialistus. Taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės vykdant studentų ir dėstytojų mainus, bendrus mokslinius tyrimus pilotuojamų ir bepiločių orlaivių aerodinaminių parametrų tobulinimo srityje”, – apie galimus bendrus abiejų mokslo įstaigų planus pasakojo J. V. Jusionis.
 
Škotijos Aukštumų ir Salų universiteto atstovai turėjo galimybę susipažinti ir su Antano Gustaičio aviacijos instituto naudojama mokomąja įranga: skrydžių valdymo treniruoklių kompleksu ir imitacinio skrydžio treniruokliu FNTP II MCC.
    • Puslapio administratoriai:
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė