Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija Kūrybingi studentai kviečiami į žaidimų kūrimo maratoną „Game Jam”
Antano Gustaičio aviacijos institutas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4809
El. paštas avinst@vgtu.lt

Kūrybingi studentai kviečiami į žaidimų kūrimo maratoną „Game Jam”

2015-01-19
Kūrybingi studentai kviečiami į žaidimų kūrimo maratoną „Game Jam”
Sausio 23–25 dienomis jau tradiciniu tapusio didžiausio žaidimų kūrimo renginio Baltijos šalyse „LT Game Jam 2015” organizatoriai kviečia žaidimų kūrėjus, programuotojus, dizainerius, menininkus ar tiesiog studentus 48 valandas praleisti ne tik kuriant naujus kompiuterinius ar stalo žaidimus, bet ir mezgant naujas pažintis bei smagiai leidžiant laiką.
 
Unikalus žaidimų kūrimo renginys, savo istoriją pradėjęs dar 2002-aisiais, šįkart pirmą kartą džiugins net trijų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – gyventojus. Lietuviškojo žaidimų kūrimo renginio dalyviai taip pat taps ir pasaulinio renginio „Global Game Jam“ dalimi. Pernai vykusiame renginyje 180 dalyvių sukūrė 35 žaidimus. Tikimasi, jog šiemet šie skaičiai gerokai šoktelės į viršų.
 
Dvi paros – tiek laiko turės tiek mėgėjai, tiek profesionalūs žaidimų kūrėjai. Kūrėjų amžius, patirtis ar sugebėjimai nėra svarbūs. Per „Game Jam“ istoriją funkcionuojančių žaidimų yra sukūrę ir dvylikamečiai. Beje, šiemet „LT Game Jam 2015“ organizatoriai – Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija – ypatingą dėmesį skiria mokslo įstaigoms, todėl moksleiviai ir studentai renginyje ypač laukiami. Organizatoriai įsitikinę, jog žaidimų kūrimas yra itin perspektyvi sritis, su kuria nemaža dalis Lietuvos jaunimo gali sieti savo profesinę ateitį.
 
Renginio dalyviai kviečiami atsinešti savo kompiuterius, kursiantys stalo žaidimus – pieštukų, popieriaus, klijų ir kitų reikalingų priemonių. Pasiryžę kūrybiniame procese dalyvauti „non-stop“ gali prigriebti ir miegmaišį. Į „LT Game Jam 2015” kviečiamos atvykti tiek komandos, tiek pavieniai asmenys, kurie į komandas susiburs jau renginio metu. Beje, žaidimų kūrimo maratono organizatoriai dalyviams žada ne tik naujas pažintis, naudingus kontaktus, gerą nuotaiką bei kūrybinį įkvėpimą, bet ir gardžius užkandžius ir gėrimus. Renginys – visiškai nemokamas.
 
Daugiau informacijos ir registracija į renginį čia.
    • Puslapio administratoriai:
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė