Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija Kordinių aviamodelių pasaulio čempionate Lietuvos oro mūšio pilotų komanda tapo Europos čempione

2017-08-17
Rugpjūčio 5-11 dienomis Vengrijoje vyko kordinių aviamodelių Europos čempionatas, kuriame, oro mūšio klasėje (F2D - tarptautinė klasifikacija), lietuvių komandą bendroje įskaitoje tarp 15 komandų užėmė pirmą vietą. Antri - Rusijos atstovai, treti - Ispanijos. Iškovoti pergalės nesutrukdė ekstremalios oro sąlygos - dienos metu oro temperatūra siekė 35-38C laipsnių karščio.

Galime pasidžiaugti, jog vienas iš puikiai pasirodžiusių Lietuvos oro mūšio pilotų komandos narių buvo VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto Aviacijos technologijų katedros vedėjas – dr. Vytautas Rimša (asmeninėje įskaitoje užėmė 11 vietą).

Kiti komandos dalyviai ir jų rezultatai:
Audrius Rastenis -2 vieta;
Vaclovas Čižas - 4 vieta.

Lietuviai taip pat varžėsi pilotažinių modelių (F2B) ir lenktyninių modelių (F2C) klasėse.