Antano Gustaičio aviacijos institutas Apie fakultetą Naujausia informacija Informacija apie profesinio tinkamumo testo laikymo datas

Informacija apie profesinio tinkamumo testo laikymo datas

2017-03-01
Informacija apie profesinio tinkamumo testo laikymo datas
Kandidatai, norintys studijuoti orlaivių pilotavimo arba skrydžių valdymo studijų programas, privalo turėti šioms profesijoms būdingų charakterio savybių ir gebėjimų. Tai yra vertinama profesinio tinkamumo testu. Profesinio tinkamumo testą VGTU bus galima laikyti kovo 18 d. arba balandžio 8 d.

Registracija į testą, kurį galima laikyti kovo 18 d., BAIGTA (visos vietos užpildytos).
Registracija į testą, kurį bus galima laikyti balandžio 8 d., BAIGTA (visos vietos užpildytos).

Testą taip pat galima laikyti per bendrojo priėmimo egzaminų sesiją (data skiriama automatiškai pildant prašymą LAMA BPO dalyvauti stojimo konkurse).

Testas vyksta trimis etapais ir  laikomas tik vieną kartą.