Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Antano Gustaičio aviacijos institutas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4809
El. paštas avinst@vgtu.lt

AGAI vadovauti pradeda J. Nugaras

2017-09-01
AGAI vadovauti pradeda J. Nugaras
Paskutinę vasaros dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Antano Gustaičio aviacijos institutas (AGAI) oficialiai atvertė naują gyvavimo puslapį: fakultetas įsikūrė Linkmenų teritorijoje, o jo vadovu tapo dr. Justas Nugaras.
 
„AGAI sugebėjo išlikti, išsaugojo unikalų universitetines studijas teikiančios institucijos statusą, sugebėjo išsiplėsti ir šiuo metu keliasi į naujas patalpas – tai yra instituto įkūrėjų, dėstytojų, ir visų darbuotojų nuopelnas. AGAI istorija yra Lietuvos aviacijos istorijos dalis – jos nevalia užmiršti, ir turimas aviacijos mokyklos tradicijas reikia puoselėti“, – renginio metu sakė naujasis AGAI direktorius.
 
J. Nugaras įgijo bakalauro diplomą VGTU Transporto inžinerijos fakultete, siekė žinių VGTU Verslo vadybos fakulteto magistrantūroje ir doktorantūroje. Jis dirbo VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto prodekanu,  VGTU studentų atstovybės vadovu, VGTU tarybos, senato, rektorato nariu, SKVC ekspertu ir tarybos nariu, Nacionaliniu studentų atstovu aukštojo mokslo reformai, o paskutiniuoju metu ėjo rektoriaus patarėjo pareigas.
 
„Šiandien esu pasiruošęs savo patirtį ir energiją skirti tolesnei AGAI plėtrai“, – sakė J. Nugaras, nurodęs tris savo būsimo darbo kryptis: šiuolaikiškumas, rezultatyvumas, bendradarbiavimas.
    • Puslapio administratoriai:
    • Gediminas Braziulis
    • Jovita Žeimytė
    • Justė Kareivaitė